• groe14aaa 640x480

  • Jong15

  • LogoKoelewijnPewi

  • leguitwinkel Custom

  • Screenshot 2022 01 07 at 11 10 17 SP2000 Trade and repair of earthmoving heavy equipment

  • taats

IMG 0023bb BorderMaker

Op bezoek bij Corsogroep "De Papflessen" werd duidelijk dat het kleine bouwteam al heel veel vakantie-uren in de bouw van de wagen heeft gestoken. Tussendoor is er natuurlijk tijd voor pauze, in die tijd vergaderen ze trouwens ook over alle dingen die nog gedaan moeten worden.

Vorig jaar hebben ze de opvallende molen gemaakt, die door de actieve leden rondom de wagen extra is opgevallen in de optocht.

Terwijl in de ene hoek van de schuur nog werd gelast, werd in een ander deel al gewerkt met papiermaché.

Er zal nog even flink doorgewerkt moeten worden en aangezien de scholen komende week weer gaan beginnen is de tijd iets beperkter geworden, maar aan het enthousiasme te zien van de groepsleden is de wagen zeker op tijd klaar voor de vierde zondag in september.