IMG 6118 BorderMaker

Slootjesdag in Aartswoud bij Rundveemuseum op 17 augustus

Op zondagmiddag 17 augustus is er een Slootjesdag bij de slootjes achter het Rundveemusem. Tussen13.00 en 16.30 uur wordt met schepnetjes in de slootjes gezocht naar wat daar allemaal krioelt. Het IVN zorgt on de persoon van Ria de Graaf voor deskundige en veilige begeleiding.

Het zal verrassend zijn om te onderzoeken wat er in de sloot leeft en beweegt. Heel veel torretjes en andere waterdiertjes, en misschien wel een salamander? Uiteraard gaan de beestjes en de planten weer terug in het water. En de bijzondere dieren van het museum laten zich natuurlijk ook graag bekijken.

Een spannende middag voor kinderen maar ook voor hun ouders. Ook zij zijn uiteraard van harte welkom in het Rundveemuseum Aat Grootes

De entree is 5 euro, voor kinderen van 4 tot 12 jaar is dat 2,50 euro.

Voor meer bijzonderheden: www.rundveemuseum.nl