
Popkoor Feel Good brengt muziek en beleving samen in de Ruïnekerk
De historische muren van de Ruïnekerk in Oude Niedorp vormen op 20 en 21 juni het decor voor een bijzondere muzikale belevenis. Popkoor Feel Good presenteert daar de “Feel Good Live Experience”: een interactief optreden waarin nostalgie en hedendaagse klanken samenkomen.
Bezoekers worden meegenomen op een muzikale reis van de jaren zestig en zeventig tot nu. Met nummers van onder andere The Beach Boys, Queen, Aerosmith, Kayak, Fleetwood Mac, ABBA, Bruno Mars en Alex Warren belooft het een avond of middag te worden vol herkenning, energie en plezier.
De voorbereidingen zijn in volle gang en het koor kijkt ernaar uit om het publiek te verwelkomen. “We willen mensen echt laten beleven wat muziek kan doen,” klinkt het enthousiast vanuit de groep. “Een onvergetelijke middag of avond, met gezelligheid, muziek en heerlijke hapjes.”
Popkoor Feel Good is een enthousiast koor uit de Wieringermeer en bestaat sinds november 2012. Het initiatief ontstond uit een groep muziekliefhebbers die hun passie wilden delen. Inmiddels telt het koor ruim twintig zangers en zangeressen, ondersteund door muzikale begeleiding.
Onder muzikale leiding van Ronald Reijers en met begeleiding van drummer Daniël Koobs brengt het koor een gevarieerd repertoire van popklassiekers en moderne hits. Naast kwaliteit staat vooral het plezier in samen muziek maken centraal iets wat tijdens de optredens duidelijk voelbaar zal zijn.
De setting van de Ruïnekerk geeft het geheel een extra dimensie. Oude klanken herleven tussen eeuwenoude muren, terwijl de lange, lichte zomeravond zorgt voor een bijna magische midzomersfeer. Het belooft een feest te worden waarin muziek, ontmoeting en een vleugje ‘flower power’ samenkomen.
De voorstellingen vinden plaats op:
Zaterdag 20 juni van 19.15 tot 22.00 uur
Zondag 21 juni van 13.30 tot 16.15 uur
Tickets kosten €17,50 en zijn verkrijgbaar via:
https://popkoor-feel-good.weticket.io/popkoor-feel-good-live-experience
Wie zin heeft in een avond of middag vol muziek, sfeer en beleving, doet er goed aan snel te reserveren.



























