IMG 7876aa BorderMaker

METAMORPHOSES TRIO

"...Ik heb niets dan bewondering voor het spel van deze drie muzikanten. De Brits-Amerikaanse klarinettist Jean Johnson is ronduit fenomenaal …“

“…Dit is een opvallende prestatie. Ik zou niet aarzelen om dit ensemble aan iedereen aan te bevelen. Het is zeer vermakelijk en verbluffend uitgevoerd. Muziek is voor de toekomst in goede handen bij jonge artiesten van dit kaliber… “

“…Deze uitvoeringen zijn oprecht, fantasierijk en fris als verf… “.

Dit zijn enkele van de vele lovende recensies.

Jean Johnson klarinet – Mikhail Zemtsov altviool en Ilona Timchenko op piano vormen dit trio. Hoewel de basis voor dit trio uiteraard het Kegelstatt Trio van Mozart is, is het trio ook sterke voorstanders van hedendaagse muziek. Het trio begon in 2016 en bracht in 2018 hun eerste cd uit, waarvoor ze internationaal lovende recensies kregen.

Naast werken van Paul Juon, Carl Reinecke en Robert Schumann brengt het trio ook de suite uit "Porgy and Bess" van George Gershwin. Dit is een bewerking van zijn beroemde opera, die in 1935 in première ging. "Porgy and Bess" is een belangrijke mijlpaal in de Amerikaanse muziekgeschiedenis. De suite brengt enkele van de meest herkenbare en geliefde melodieën van de opera samen.

De muziek in de suite is een combinatie van klassieke elementen met jazz en blues, wat Gershwin's unieke stijl weerspiegelt. De suite bevat verschillende bekende nummers, zoals "Summertime," "It Ain't Necessarily So," en "Bess, You Is My Woman Now." Elk van deze nummers benadrukt de emotionele diepgang van de karakters en de sfeer van het verhaal. Zondag de 16e maart kunt u een selectie van deze nummers horen en zien. De suite biedt een prachtige mix van rijke harmonieën en levendige ritmes, en het is een geweldige manier om de muzikale veelzijdigheid van Gershwin te ervaren.

Dit alles is te zien en te horen op zondagmiddag 16 maart 2025 in de Lucaskerk te Winkel. Het concert begint om 15.00 uur. De kerk is om 14.15 uur open.

Mis het niet !

Kaarten zijn te bestellen via onze website www.culturelestichtingniedorp.nl of bel met Liesbeth 0224-542119. Voorafgaand aan het concert zijn in de kerk mogelijk ook nog kaarten verkrijgbaar. De toegangsprijs bedraagt € 17,50. Pinbetaling is mogelijk. De consumpties die u in de pauze kunt verkrijgen dienen echter contant afgerekend te worden.

Wij hopen u bij dit bijzondere concert te mogen begroeten, want ….

Bij CSN belééf je het!

Volg ons ook op www.facebook.com/culturelestichtingniedorp

Als de parkeerplaats bij de kerk vol is kunt u aan de andere kant van de kerk parkeren op het terrein van garage Groenewoud. Parkeren langs de weg / op de stoep is niet toegestaan.